[inexpo-slide]Potwierdzamy wieloletnią i bardzo udaną współpracę w zakresie projektowania i wykonywania stoiska targowego naszej firmy. INEXPO cechuje się zaangażowaniem w każdy realizowany projekt i rzetelnością jego wykonania, a przede wszystkim kreatywnością, dzięki której stoisko Agfa Graphics cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem zwiedzających targi.

[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]W imieniu Firmy Ford Polska pragnę serdecznie podziękować za zaprojektowanie i przygotowanie stoiska targowego z okazji Salonu Motoryzacyjnego MOTO SHOW 2001 w Poznaniu. Wielką przyjemnością była współpraca z Państwem, a profesjonalizm, rzetelność i wysoka jakość prac pozwoliły osiągnąć zamierzone cele tak marketingowe jak i promocyjne.

[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]


Stoisko realizowane przez Państwa firmę na podstawie naszych wstępnych planów i założeń, odznaczało się doskonałą funkcją i formą architektoniczną zgodną z obowiązującymi w naszej firmie standardami. Niezależnie od podstawowych celów marketingowych związanych z udziałem w targach dodatkową premią i niespodzianką było dla nas otrzymanie Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich “Acanthus Aureus” za stoisko „Najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej”.

[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]

[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]Firma INEXPO wykazała się fachowością w sprawach technicznych jak i służyła nam wsparciem metorycznym oraz swoimi pomysłami. Rozwiązania zaoferowane przez firmę okazały się niezwykle skutecznym narzędziem służącym komunikacji z publicznością biorącą udział w targach jak i współwystawcami. Ich funkcjonalność odpowiada naszym potrzebom i wymaganiom.

[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]W kontaktach biznesowych firma INEXPO okazała się przedsiębiorstwem rzetelnym, elastycznym w negocjacjach i profesjonalnym w wykonaniu usługi. Wyrażamy nasze serdeczne podziękowania za współpracę, a na podstawie dotychczasowych doświadczeń możemy polecić INEXPO Poznańską Agencję Targową jako znakomitego wykonawcę. Mamy przyjemność zarekomendować INEXPO jako rzetelnego partnera zaangażowanego w realizowane projekty.

[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]Prace związane z montażem i oddaniem stoiska wystawienniczego zostały wykonane solidnie i terminowo przy dobrej organizacji i wysokiej kulturze technicznej. Również w trakcie odbywającej się Imprezy Targowej firma INEXPO pozostawała do naszej dyspozycji gotowa udzielić wszelkiej pomocy.

[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]Projekty stoisk przygotowane przez INEXPO cechowały się kreatywnością, a ich wykonanie spełniło wszystkie nasze oczekiwania. Spotkaliśmy się z przyjazną i pomocną obsługą. Stosunek jakości i ceny zaoferowanej nam usługi był bardzo wysoki. Z przyjemnością rekomendujemy firmę INEXPO.

[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]Wielokrotnie korzystaliśmy i wciąż korzystamy z pomocy firmy INEXPO Poznańska Agencja Targowa i chcielibyśmy udzielić jej referencji jako dobremu kontrahentowi. Kontakty handlowe z przedstawicielami firmy odbywają się z dużym zaangażowaniem z ich strony, a wszystkie zobowiązania firma wykonuje rzetelnie, fachowo i na czas. Na uwagę zasługuje również profesjonalizm w obsłudze klienta oraz doradztwo pracowników w sprawie wyboru najlepszych rozwiązań.

[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]Dzięki współpracy z firma INEXPO, GRILTEX Polska otrzymała nagrodę ACANTHUS AURERUS na targach POLEKO 2006, która przyznawana jest za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy na targach.[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]Niniejszym pragniemy wyrazić swoje uznanie dla Waszej firmy za projekt i profesjonalne wykonanie naszego stoiska na Międzynarodowe Targi R+T 2012 w Stuttgarcie. Od samego początku współpraca układała się bardzo pomyślnie. Fachowe podejście , otwartość na nasze sugestie oraz Państwa doświadczenie pozwoliły stworzyć efektowne stoiska cieszące się sporym zainteresowaniem odwiedzających.

[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]Prace związane z budową stoiska zawsze wykonane są z należytą starannością, we wskazanym terminie i wiernie odwzorowują przedstawione wcześniej projekty. Zabudowy wykonane przez firmę INEXPO sprawiają imponujące wrażenie a dowodem na to są pozytywne opinie osób odwiedzających nasze stoiska.

[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]

StarlineLogo
W związku z tegorocznymi targami “CEBIT” w Hanowerze, gdzie INEXPO Poznańska Agencja Targowa realizowała dla nas zabudowę stoiska targowego, chcielibyśmy serdecznie podziękować za w pełni profesjonalną współpracę przy organizowaniu wystąpienia targowego.
Wykonanie stoiska pozwoliło silniej zaakcentować naszą obecność na rynku oraz umocnić nasz wizerunek w oczach naszych klientów oraz konkurencji.

[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]


KabiLogo

W imieniu firmy KABI Sp. z o. o. pragnę serdecznie podziękować za zaprojektowanie stoisk targowych i organizacje naszych wystąpień na Targach ISH Frankfurt nad Menem, CONECO 2003 Bratysława, SHK 2003 Brno. Wielką przyjemnością była współpraca z Państwem, a profesjonalizm, rzetelność i wysoka jakość prac pozwoliły osiągnąć zamierzone cele tak marketingowe jak i promocyjne.

[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]


PTGlogo

Polska Technika Górnicza z firmami członkowskimi pragnie złożyć serdeczne podziękowania za wieloletnią owocną współpracę przy organizowaniu i budowie Targów Górniczych w Katowicach. Jednocześnie informujemy, że dzięki współpracy z Państwa Firmą udało nam się osiągnąć wszelkie zamierzone cele marketingowe i reklamowe.

[/inexpo-slide]

[inexpo-slide]


PolyteamLogo

Stoisko wykonane przez INEXPO odznaczało się doskonałą funkcją i formą architektoniczną zgodną z wysokim standardami. Wyrażamy nasze serdeczne podziękowania za współpracę, a na podstawie dotychczasowych doświadczeń możemy polecić INEXPO Poznańską Agencję Targową jako znakomitego wykonawcę.

[/inexpo-slide]