Doświadczenie Ćwierć wieku pracy przy organizacji wystąpień targowych uczyniło nas jedną z najbardziej doświadczonych firm w branży. W ciągu tych dwudziestu pięciu lat promowaliśmy najlepsze światowe marki w największych halach targowych świata. Wielokrotnie dostawaliśmy nagrody za realizację stoisk targowych.
KompleksowośćPrzygotujemy stoisko targowe gotowe pod klucz — ze wszystkimi niezbędnymi podłączeniami, oprawą plastyczną i materiałami reklamowymi, kompletnym wyposażeniem w meble i sprzęt gospodarczy, cateringiem i personelem. Wykonamy również niezbędne roboty ciesielskie i murarskie oraz, jeśli potrzeba, postawimy obok Bramę Branderburską z puszek piwa albo wymyślimy inny ciekawy event reklamowy.
Wszechstronność Znamy specyfikę różnych branż i dla każdej z nich mamy dobre, sprawdzone rozwiązania. Równie fachowo przygotujemy wystawę eleganckiej biżuterii i wielkich maszyn górniczych.
Logistyka Zorganizujemy nawet bardzo dużą ekspozycję w dowolnym miejscu. Dowieziemy wszystkie potrzebne elementy i zapewnimy ekipę, która je złoży na miejscu, obojętne, czy wystawiasz się w Poznaniu, Frankfurcie nad Menem czy Mediolanie.
Consulting Chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą o organizacji wystapień targowych. Wybierzemy dla Twojej firmy najlepszy czas, miejsce i sposób promocji, wyręczymy Cię w negocjacjach z organizatorem.
Pomysł i realizacja Pomysł, wyróżniający Twoją ofertę i pasujący do Twojego wizerunku — to dobry start. My przy użyciu najnowszych technik i właściwie dobranych materiałów przemienimy go w wysokiej jakości stoisko targowe.